Klocki Lego Dots – stwórz stojak na biżuterię

Dziecko może poczuć się jak projektant wnętrz, składając na przykład tęczowy stojak na dekoracje i tworząc niepowtarzalny wizerunek we wnętrzu pomieszczenia. Ten kreatywny zestaw klocków pozwala uwolnić twórczy potencjał dziecka i ożywić jego najśmielsze fantazje.

LEGO DOTS to nowa seria klocków lego dostępna w Bee z płaskimi wielokolorowymi płytkami. Przy okazji, w tym zestawie znajdują się również standardowe klocki. Efektem montażu jest nie tylko zabawka, ale także użyteczna dekoracja wnętrza.

Właściwości zestawu Lego –  tęczowy stojak na biżuterię

Łatwy i prosty montaż umożliwia zmianę wyglądu stojaka na biżuterię w ciągu zaledwie kilku minut. Dzięki temu dziecko może zmieniać wygląd stojaka w zależności od swojego nastroju lub wnętrza pomieszczenia, w którym chce go umieścić.

Dzięki temu zestawowi stworzysz niepowtarzalne stoisko, używając kolorowych płytek dekoracyjnych w zestawie. Tacka dołączona do zestawu pozwala na łatwe przechowywanie i sortowanie płytek. Jasny i funkcjonalny stojak na ozdoby ma 5 haczyków i miejsce do przechowywania biżuterii lub akcesoriów, dzięki czemu jest w pełni funkcjonalny. Dzięki takiemu zestawowi dzieci nie tylko ćwiczą swoją wyobraźnię, ale także rozwijają sprawność manualną.

Zestaw Lego Dots to świetny prezent na urodziny, Dzień Dziecka lub po prostu zabawka edukacyjna

  • Umożliwia stworzenie niepowtarzalnego wystroju wnętrza.
  • Promuje rozwój twórczego myślenia i odkrywanie potencjału twórczego.
  • Łatwy i przejrzysty montaż pozwala na szybką zmianę projektu.
  • Wygodna do przechowywania konstrukcja dzięki tacce dołączonej do zestawu.

Duży zestaw konstrukcyjny Lego Dots to nowość na rok 2022. Zacznij od stworzenia fajnej bransoletki ozdobionej letnimi kwiatami. Wymyśl wzór i powieś go na breloczku z zadziornym lwem na torbie, ubraniu lub czymkolwiek innym. Zrób niepowtarzalną ramkę na swoje ulubione miniaturowe zdjęcie i powieś je na ścianie. W zestawie jasnoniebieska regulowana bransoletka, breloczek z lwem do torby, ramka na zdjęcia z uchwytem, ołówek z kaktusem z ruchomymi elementami i mnóstwo kolorowych płytek.